CEP

Značka CEP poskytuje maximálnu kvalitu, funkčnosť a jedinečné benefity pre všetkých športovcov prostredníctvom svojich produktov prispôsobených špeciálnym potrebám a prianiam.

Pre šport, regeneráciu, prevenciu zranení alebo k zvýšeniu energie v každodennom živote – CEP ponúka vždy riešenie najvyššej kvality. Toto je garantované unikátnym know-how, ktoré stojí za konceptom CEP. CEP je súčasťou medi, nemeckého výrobcu technologicky špičkových zdravotníckych výrobkov a jedného z vedúcich hráčov na trhu so zdravotníckymi potrebami.

S podporou medi má značka CEP prístup nielen k najmodernejšiemu vývoju a najmodernejším výrobným štandardom a metódam, ale aj k technológii medi compression a ku skúsenostiam pri výrobe kompresívneho tovaru získaným behom mnohých desaťročí.

Spoločne s renomovanými vedcami, lekármi a športovcami z celého sveta zúročila spoločnosť medi tieto bohaté znalosti a optimálne ich integrovala do všetkých produktov CEP tak, aby splnila veľmi špecifické potreby športovcov.

CELL ENERGY PROTECTION = ochrana energie bunky.       Každá svalová bunka potrebuje energiu vo forme kyslíka, ktorý je do svalov prenášaný krvou. Čím lepšie je prúdenie krvi v tepnách, tým efektívnejšie je zásobovanie svalov okysličenou krvou. A práve toto môže byť pozitívne ovplyvnené kompresiou.

Nie všetky typy kompresie sú ale rovnaké. Najnovšie vedecké štúdie ukazujú, že kľúčom k zvýšenému prietoku krvi a k zlepšenému zásobovaniu svalov kyslíkom je špecifický kompresívny profil, ktorý je fyziologicky optimalizovaný pre každý typ športu, užívateľovi správne padne a poskytuje správnu dávku kompresie.